Kas yra geris ir blogis.

Religija.lt gimusios diskusijos pratęsimas

Re: Kas yra geris ir blogis.

Standartinė Digix » Sek Lie 11, 2010 7:43 pm

daug prirasei:

Žinodami, kad saulė tikrai yra, mes nebekentėsim matydami tamsą, todėl jau nebebus galima mūsų apgaudinėti, tai nebeliks ir tamsos.

nu tai vadinasi kaip sakiau dvasine kancia yra kai tavo iliuzijos neatitinka tikroves tu gyveni tamsoje tikedamas kad saule kazkur egzistuoja, bet pamatyti negali. ir del to kenti dvasines kancias.
o as gyvenu tamsoje ir netikiu kad saule egsistuoja ir man jos nereikia, todel esu laisva nuo betkokiu dvasiniu kanciu. neturiu jokiu iliuziju ir man niekas nerupi. jei visgi pasirodys kad saule egzistavo tai tiesiog iskart priimsiu nauja realybes versija ir mastysiu kaip ta saule isnaudoti savo tikslams

Kodėl net demonai pripažino, kad Jėzus yra Dievas, bet kodėl to regis niekada nepadarytum tu?

tesingai as dievo niekada nepripazincisu virsesniu uz save tai man butu tik eiline kliutis arba atradimas kuri panaudociau savo reikalams.

Jis pats sako: „Aš baudžiu tuos kuriuos myliu“. Užtai man ir yra neramu dėl tavęs.

Dievas manes nepajegus nubausti. is panasiai kaip ir tevai nera pajegus nubausti suaugusiu vaisku kurie jau suprato ka gali patys.
zinoma dievas galetu mane sunaikinti, bet tai tas pats kas ir taip nutiks naturaliai nes jokio dievo nera.
o jei dievas egzistuoja tai jis bus privertas pakslusti man nes jis neturi kito pasirinkimo ;) .

O pasekmė bus ta, kad tu gausi nugyventi naują perrašytą istoriją, kurioje tu būsi priešingybė tam, kuo esi dabar.

i sita teigini atsakei pats:
Taip, pažiūros bus kitokios, bet dvasine prasme tai jau būsiu nebe aš. Aš norėjau pasakyti, jog mes tapatinamės ne tik su fiziniu kūnu, bet ir su esminėmis idėjomis, kurios gyvena mumyse. Dvasine prasme tai bus zombis, ką tu sukursi.

taigi jei as gyvensiu is naujo ir busiu kitoks nei esu tai jau busiu nebe as. o man visai nerupi kas nutiks ne man o mano inversiniam klonui.

Skaistykla yra tai, kad numiręs gestapininkas pats prašosi leisti jam nugyventi iš naujo, tačiau jau ne gestapininko, o koncentracijos stovyklų kankinio gyvenimą, kad išgelbėtų save gestapininką nuo savęs pasmerkimo.

tai vadinasi pagrindinis mano tesejas busiu as pats. nu tokiu atveju esu 100% užtikrintas savo nekaltumu, nes jei man teks teisti save pati visada save išteisinsiu kad ir ka buciau padares. tu taciau tokio sugebėjimo neturi tai prasysi kažkokios galimybes save pati ikitinti kad jau nebesi kaltas :D
tai ir tavo skaityklos tada visai nebijau

zinai kaip skae vienas popiezius kuris beje buvo baisus nieksas:
jei manes i roju neileis tai islausiu vartus.

Tai užburtas ratas, todėl aš visuomet sakiau, kad vienintelis kelias į amžiną palaimą yra tiesiog išsivadaviams iš tokio rato.

viasi neusburtas. nes as bent jau potencialiai nesu tame rate. esu tavo dievui neįkandamas.

Kadangi matom vieną nekintantį dalyką – kančias, vadinasi jos visada bus, nebent pasaulis būtų iš išorės pakeistas, perprogramuotas. Iš vidaus to nepadarysi.

tai va as tai jau pakeiciau, as nematau pasaulyje jokiu kanciu as matau tik beprasmi veiksma ir daugiau nieko. tiesa man veiksma patinka todel noriu kad jis testusi kuo ilgiau.
Kanciu jokiu nera yra tik mirtis.

Galėjo, bet nepadarė. Galima padaryti ir tokią išvadą, kad Dievas norėjo, kad žmonės kentėtų. Bet kas iš to, ką tai tau praktiškai atsako?

ta ir atsako kad "Dievas norėjo, kad žmonės kentėtų" o tai logiskai reiškia kad dievas megsta stebeti kancias ir yra sadistas.
nu o mes mazochistai, nes tas kancias tatys megstame kenteti ir jei ju nepekanka pasidarome papildomai.

Pats paklausei ir pats atsakei. Technologijos niekada nepakeis žmonių noro mindžioti vieni kitus.

jei tu mane mindziosi o tuo metu as tave ignoruosiu galu gale nusispjausi ir nustosi mindzioti neturedamas jokio atsako.
taigi jei esu nemirtingas bandymas mane nusauti atrodys kaip totaliai idiotiskas veikmas.

Tada atsiras ir naujos bėdos, nes kančia turės juk kažkaip pasireikšti. Kančios taps tokios daugiau technologinės

zinoma atsiras kancio net jei mes bsuime virtualus, bet jos atsiras todel kad mes ju patys noresine ir patys jas pasirinksime.

Bet kaip suprantu tu šalia savo vienintelės žmonos nenorėtum turėti dar antros, o norėtum tiesiog meilužės pas kurią gali nueiti kada panorėjęs.

ti labai blogai supranti mane man visai nereikia nei zmonos nei meilužes, man reikia tik daugu kurie atsiradus bedai padetu ir galetume vienas kitu pasirupinti.
o visi kiti dalykai man absoliučiai nesvarbu kada ir su kuo.

O va šitai man Digixai ir paaiškink jei gudrus. Kaip čia išeina, kad nedorėliai žudo pranašus, jei jie yra įsitikinę, kad tai ką jie daro jokia ne nuodėmė ir kad apskritai nėra net paties Dievo.

visu pirma nedoreliai paprastai tiki dievu ar kazkuo analogisku. arba yra iskaudinti visuomenes kad jai kersyja.
mane jau zinai kad as isvia nepripazystu tokio dalyko kaip nuodeme ar nusikaltimas, yra tik veiksmas, su pasekmem. jei as kazka nuzudysiu mane medzios policija ir daugiau nieko. nu zinomoma jei nuzudysiu kokia mama tai bus labai gaila ziureti i jos naslaicius vaikus, bet cia mano asmemines paziuros, gal kitas zudikas jaus tuo metu malonuma.

Tai kodėl jie persekioja tuos, kurie juos pagraudena, vietoj to, kad atlaidžiai nusišypsotų?
atesitasi nieko nepersekioja ir nezudo. tu rasi labai mazai nusikalteliu atesitu. pvz as abzoliuciai netikiu jokiu dievu ir net nejauscisu jokios kaltes budamas konclagerio vadovu ir asmeniskai saudydamas po 100 zmoniu per diena taciau as to nedarysiu, nes mano principai yra prie mirti, ir is kitos puses bijau policijos.
o va tikintieji kazkaip tikedami dievu, visgi daro tai del ko paskui jauciasi kalti.

nelogiska manau :?: kodel tir kas propaguoja dievo meile tarp dievo isakymu turi nurodyma nuzudyk net savo vaikus?

Kad ir ta pati pedofilija. Juk jei nėra Dievo ir moralės, kodėl visuomenė nepalankiai žiūri į pedofiliją?

va lavai idomu kaip cia su ta dieviskaja pedofilija iseina, biblijoje ir korane isvis neegzistuoja kitokie santykiai jai tarp mazamecisu mergaiciuu ir 300metu senumo seniu ir butinai tas senis turi buti tu mergaiciu tevas
Muhamedas pats turejo keleta mazameciu zmonu.
ir siap baznycia i pedofilija ziuri net labai palankiai, popiezius oficialiai liepe pedofilus kunigus saugoti ir jiem padeti.

beje as i pedofilija irgi ziuriu palankiai, is pedofilu nesmerkiu, jug jezus irgi kaip ir pedofilas buvo, visgi ten rasoma apie jo meile vienam is jauniausiu apaštalu atrodo Tomui.

Juk neįmanomas net ir teoriškai moralus ateizmas, nes nėra tada jokio pagrindo moralei, jei nėra 10 Dievo įsakymų. Tai, kad yra moralių ateistų reiškia, jog jie nėra tikri savo netikėjimu ir dėl viso pikta laikosi Dievo įsakymų arba bent dalies jų.

tesingai, bet mes jug gerai zinome kad dievo isakymai su dievu neturi jokio rysio, juos sukure baznycia ir grecisuais koks nors ateistas popiezius toks kaip as.
taigi tikintieji tik laikosi ateistu jiem primestu morales normu manydami kad jos is dievo.
beje idomu kiek isakymu is 10 laikosi ateistai?
manau pirmieji 3 iskart atkrenta kitu turbut niekas vistiek nesilaiko.

Taigi tu esi teisus, kai sakai, kad jei įvyks dvasinė pasaulio pabaiga, tu net nepastebėsi, nes tu jau busi visai kitoj realybėj visai kitos sutvėrimas be jokių liekanų iš šio pasaulio ir jo realybės.

atsakymas tavo paties citata:
Taip, pažiūros bus kitokios, bet dvasine prasme tai jau būsiu nebe aš. Aš norėjau pasakyti, jog mes tapatinamės ne tik su fiziniu kūnu, bet ir su esminėmis idėjomis, kurios gyvena mumyse. Dvasine prasme tai bus zombis, ką tu sukursi.

jei as busiu pakeistas ir prarasiu sali savo asmenybes tai vadinasi ten jau busiu ne as o mano apuytiksle kopija. originalas bus sunaikintas.
taigi pasaulio pabaiga yra tiesiog visko sunaikinimas
dievas yra nepajegus padaryti pasaulio pabaiga nesunaikingamas visos pasaulio.

Tu tiesiog gyvensi kažkokiame kitame fiziniame pasaulyje, kuriame nėra Žaidimo, nėra kančių. Tai turėtų būti kažkas tokio, ko mes niekada nesuvoksim gyvendame šiame pasaulyje su tokiais jo konceptais, kaip laisva valia ir pan.
nesijaudink as tai puikiai suvokiu bet visgi renkuosi geriau ta zadima ir kancias.
va tik man neina suvokti kodel tu taip keistai elgiesi ir vietoje to kad kancias keistum i malonuma tu nori tiesiog kad viskas isnyktu.
atrodai kaip savizudis koks.

Todėl bandau įtvirtinti dvasinę tikrovę pagal dabartinį savo tikėjimą, kad net ir mane pavertus Digixu, ir man reikalaujant priešingai, vis vien mane per prievartą paimtų į Rojų.

del to nesijaudink jei tu pavirsi manimi tai i roju pateksi tiesiogiai tik tada ten nenoreresi. ;)
Digix

Standartinė Kyras1 » Sek Rgs 19, 2010 12:30 am

“ zinoma atsiras kancio net jei mes bsuime virtualus, bet jos atsiras todel kad mes ju patys noresine ir patys jas pasirinksime”

Visiškai sutinku, kad žmonės patys jas pasirinks, nes ir dabar šiuo metu tik ir trokšta kančių. Nieko nedaro, kad apsisaugotų. Užtai man ir keista…

“ti labai blogai supranti mane man visai nereikia nei zmonos nei meilužes, man reikia tik daugu kurie atsiradus bedai padetu ir galetume vienas kitu pasirupinti.”

Vien draugais gyvas nebūsi, nes neišgyvensi dvasinės pilnatvės, kuria gali patirti tik su savo antra puse ir konkrečiai tavo atveju būtent su viena konkrečia moterimi. Tavo apsirinktas variantas rodo, kad tu ištižai ir pasidavei dar nepralaimėjęs. Tu bijai, kad tavęs amžinai nemylės, kad išduos, todėl pats save nuramini, sakydamas kad amžinos meilės nebūna. Ir savo elgesiu kurį naują tikrovę, kurioje ir nėra tų nuostabių dalykų, meilės.

Į draugus dairosi tik tas, kuris yra silpnas pats vienas atlaikyti viską. Šiaip jau žmogus nėra sukurtas dėl draugų. Ir jo užduotis visų pirma yra daugintis ir užvaldyti žemę. Žmogus šiuo atveju susideda iš dviejų narių – vyro ir moters. Tas nepilnavertis žmogus (tik vyras arba tik moteris) kuris pats vienas nesugeba to padaryti, žvalgosi kas jam galėtų padėti ir atitinkamai turi kažką mainais atiduoti. Vietoj to, kad jam atitektų visas prizas, jis tampa tik prizo dalininku. Tai garbės nesuteikia.

“visu pirma nedoreliai paprastai tiki dievu ar kazkuo analogisku. arba yra iskaudinti visuomenes kad jai kersyja.”

Aš tavęs klausiau: Kaip čia išeina, kad nedorėliai žudo pranašus, jei jie yra įsitikinę, kad tai ką jie daro jokia ne nuodėmė ir kad apskritai nėra net paties Dievo?. Tai va tu ir atsakei, kad jie tiki Dievu. Jei netikėtų, juk nežudytų tų pranašų, nes nekreiptų dėmesio. Nedorėliai tiki Dievą ir žino, kas jų laukia už nuodėmes, bet nori patys save apgauti, manydami, kad jei nutildys visus, kas apie tai kalba, tai ir patys užsimirš greičiau. Nedorėlių tikslas yra daryti nuodėmes nesąmoningai. O pranašų tikslas yra, kad žmonės įgytų kuo didesnį sąmoningumą. Kaip ir esu ankščiau rašęs, pranašavimo paskirtis nėra, kad žmonės paklausys ir nebedarys to, ką planavo, o ta, kad nuodėmę padarę prisimintų, jog buvo iš anksto įspėti arba kad tuo metu kai darys nuodėmę pilnai suprastų, kad daro nuodėmę.

O keršijimas visuomenei gali pasireikšti ir per puolimą prieš Dievą. Panašiai, kaip musulmonai sako, jog yra gerai žudyti krikščionis, nes krikščionys daro abortus, pedofiliauja ir tt. Bet ar taip tikrai elgiasi tikri krikščionys? Ne, nesielgia. Galvojat, kad musulmonai to nežino? Žino, ir dar kaip, bet juos siutina, kad tikri krikščionys nieko nedaro, kad sudraustų netikrus. Todėl musulmonai tarsi provokuoja tikruosius krikščionys kažko imtis, kai jie krikščionimis vadina tuos, kurie neverti tokio vardo.

“taciau as to nedarysiu, nes mano principai yra prie mirti, ir is kitos puses bijau policijos.
o va tikintieji kazkaip tikedami dievu, visgi daro tai del ko paskui jauciasi kalti.”

O jei nebeliktų policijos, tai ką tada? Beliktų tik principas prieš mirtį? O jei šis principas pasikeis? Žmogus, kuris padaro nusikaltimą ir tas, kuris padarytų nusikaltimą, jei žinotų, kad nebus policijos pagautas, yra vienodi nuodėmininkai, nes jų dvasinė būklė vienodai tamsi, skiriasi tik išorinė aplinka, kuri čia ne prie ko.
Tavo paminėtas principas prieš mirtį, jei teisingai supratau, išplaukia iš principo – nedaryk kitam to, ką nenorėtum, kad tau darytų. Tai geras principas, bet dar geriau būtų, jei tu būtum tokios dvasinės būsenos, kad nebereikėtų net tokio principo, kad tau save sukontroliuoti.

“beje as i pedofilija irgi ziuriu palankiai, is pedofilu nesmerkiu”

O tikintieji į juos žiūri nepalankiai, nes didesnių kvailių, bet ir tuo pačiu nelaimėlių nėra. Aš jau dabar matau, kaip tų pedofilų sielos dar šiame gyvenime arba po jo rėkte rėks, kad nori nugyventi gyvenimą iš naujo ir pajausti, ką jautė tie išniekinti vaikai arba vaikų tėvai. Arba atlikti atgailą už savo poelgius nugyvenant visą gyvenimą baisiose kančiose dėl ligų, dėl apsigimimų, dėl kenčiamo smurto ir pan. Arba dar šiame gyvenime būti pagauti keršijančių tėvų ir žiauriai nukankinti. Tos sielos ne šiaip prašo, o maldauja, kad tik tokie tėvai atsirastų ir būtinai kuo žiauriau nukankintų, supjaustytų į gabalėlius, gyvus sudegintų ir pan. Net nupurto iš šlykštumo, ko jos prašo. Nu ir kam to reikia? Kam tų žiauryščių. Kodėl negalima apsieti be to? O jei tas pedofilas užsigeis pabūti auka, tai vadinasi tam jo norui įgyvendinti reikės ir budelio – kito pedofilo ar tėvo žudiko, ir taip pasaka be galo. Kam to reikia? Ar negeriau, kad jis pasikeistų savo dvasinėje būsenoje ir nebereikėtų viso to vargo bei nuolat pasikartojančios begalinės pedofilijos paskui.

Kokį patarimą duoti žmonėms, kurių vaikai nukentėjo nuo pedofilų, yra sudėtingas klausimas. Aš, pavyzdžiui, žinau ką padaryčiau pedofilui vardan pačios didžiausios gerovės jo paties sielai, bet deja negaliu to viešai įvardinti. Svarbu tik, kad būtų daroma iš meilės, vadovaujantis noru padėti žmogui, o ne pakenkti. Kitaip būtų padarytas dar didesnis blogis ir pateisinta tai, kas prieš tai įvyko. O šiaip, šiais laikais žodžio laisvė per brangiai kainuoja. Mes jau gyvename pedofilinėje tikrovėje. Ši tikrovė gina save pačią. O tai matyt reikalinga tam, kad artimiausiu metu mes – vakariečiai būtumėm išnaikinti nuo žemės paviršiaus. Bet nauji užkariautojai irgi netruks užsikrėsti iškrypimo virusu.

Man tai nuo viso to šlykštu. Pasižiūrėk, pavyzdžiui, gatvėj į kokį nors likimo nuskriaustą žmogų. Jis kenčia begalines kančias, o juk nieko nepadarė. Galbūt jis šitaip kenčia už kažką kitą, bet gali būti ir dėl to, kad to jis pats norėjo po savo paskutinio gyvenimo. Ir nors dabar jis naujoje sąmonėje nuo to mielai atsižadėtų, bet jau šaukštai po pietų. Šiuo metu jis kaip naujas individas gyvena naują fizinį gyvenimą ir tuo pačių yra skaistykloje po praeito gyvenimo. Skaistykla tai ne vieta, tai save kaltinančio žmogaus būsena. Jei visus individus paliktumėm nuošalyje tai suprastumėm, kad tai vienas ir tas pats žmogus skirtinguose kailiuose, viena unikali žmogaus siela išsidalinusi milijarduose gyvų celių. Ir kol te sielos trupinėliai tose celėse nesupras, kad yra dalelė bendros sielos ir nepradės rūpintis dėl bendros sielos reikalų, tol niekas ir nesikeis į gerą. Dabar tūlas žmogus sako, imsiu ir plėšikausiu, o paskui atliksiu skaistyklą, bet tai jau bus kitas žmogus, kuris atkentės, tai man dzin. Šis žmogėnas yra savanaudis egoistas nesirūpinantis bendra žmogaus, kaip visumos, gerove. Todėl ir nesibaigia vargai.

“tesingai, bet mes jug gerai zinome kad dievo isakymai su dievu neturi jokio rysio, juos sukure baznycia ir grecisuais koks nors ateistas popiezius toks kaip as.taigi tikintieji tik laikosi ateistu jiem primestu morales normu manydami kad jos is dievo.”

Viskas yra iš Dievo. Dievas galėjo tuos įsakymus iš dangaus numesti kokiu nors pavidalu arba žiurkėms į snukius sukišti, kad žmonėms atneštų. Arba tą patį padaryti per bažnyčios atstovus ir žinoma kodėl gi ne – per ateistus. Juk jei jau žiurkės gali atnešti tai, ko nesuvokia ir net perskaityti negali, tai tuo labiau ir ateistas nebūtinai žino, kas jo rankomis yra daroma.

Tai ne argumentas tai, ką sakai, nes atmink mes kalbam apie Dievą, kuriam nėra nieko neįmanomo. Jis padarė, kad bažnyčios persekiotojas Saulius taptų bažnyčios globėju Pauliumi, tai ar sunku būtų panaudoti ir ateistus, kad pasiekti didesnio efekto ir kad nebūtų taip jau nuobodu.

Tu negali neigti, kad tie Dievo įsakymai, kuriuos išgirdai bažnyčioje yra iš Dievo. Tu gali ginčytis nebent dėl to, kad apkritai nėra Dievo ir todėl nėra Dievo įsakymų. Arba tu gali sakyti, kad tai netikro Dievo įsakymai, kur bažnyčioje sako, nes žinai kitus tikro Dievo įsakymus. Arba sakyti, kad Dievas yra blogas ir tokių naudingų įsakymų žmonėms niekada neduotų. Viską gali įrodinėti, bet tik ne tai, kad jei tai yra tikrai Dievo įsakymai, tai jie negalėjo būti mums perduoti per bažnyčią ar net ateistus.

“del to nesijaudink jei tu pavirsi manimi tai i roju pateksi tiesiogiai tik tada ten nenoreresi”

Teisingai. Todėl ir nenoriu pavirsti tavimi. Bet žinau, kad gali tekti. Tai kelia nerimą ir todėl ieškau būdų, kaip apsidrausti iš anksto. Ateitis, praeitis, viskas yra dvasinėje plotmėje yra reliatyvu. Galbūt aš jau kažkada buvau Digixu ir prisiekiau, kad turėdamas galimybe būti Kyru neužmiršiu savęs paties toliau esančio ir būsiančio Digixu. Aš tikiu, kad nors visi žmonės yra dirbtinai padalinti ir supriešinti, bet išties jie tėra viena vienintelė žmogaus siela.

“va tik man neina suvokti kodel tu taip keistai elgiesi ir vietoje to kad kancias keistum i malonuma tu nori tiesiog kad viskas isnyktu. atrodai kaip savizudis koks.”

Nenoriu, kad viskas išnyktų, o tik tai, kas yra bloga ir skausminga. Bet čia viskas dvasine prasme. O fizine prasme aš nė velnio nesu linkęs į savižudybę ar gamtos kataklizmus ar šiaip kokias klizmas. Kaipgi būčiau, jei tiek visokių svarbių darbų reikia nudirbti ir tiek smagių dalykų patirti. Jau vien krepšinio čempionatas su mūsų rinktinės nuostabiu pasirodymu ką reiškia. Jau vien dėl to verta buvo gyvent savižudžiams, kad tokius dalykus savo akimis pamatytų. O dabar verta gyventi jau vien dėl kitų metų kašės Euročempo. :)
Kyras1

Standartinė Digix » Pir Rgs 20, 2010 3:54 pm

Nenoriu, kad viskas išnyktų, o tik tai, kas yra bloga ir skausminga.

taigi nuolat aiskini kaip nori kad dievas pavaigyu ta zaidima ir tada guletum o gal skraudytum ar kabotum kosmose laip laimingas lavonas (niu tik be kuno) nieko neveikdamas.

Visiškai sutinku, kad žmonės patys jas pasirinks, nes ir dabar šiuo metu tik ir trokšta kančių. Nieko nedaro, kad apsisaugotų. Užtai man ir keista…

Idomu kaip galima be kanciu gyventi. kas tada tau suteiks motyvacija kazka veikti?

Vien draugais gyvas nebūsi, nes neišgyvensi dvasinės pilnatvės, kuria gali patirti tik su savo antra puse ir konkrečiai tavo atveju būtent su viena konkrečia moterimi. Tavo apsirinktas variantas rodo, kad tu ištižai ir pasidavei dar nepralaimėjęs. Tu bijai, kad tavęs amžinai nemylės, kad išduos, todėl pats save nuramini, sakydamas kad amžinos meilės nebūna. Ir savo elgesiu kurį naują tikrovę, kurioje ir nėra tų nuostabių dalykų, meilės.

meile nera nuostabus dalykas, tai tiesiog narkotikas. beje tuo paciu narkotiku vaikas nuolat maitina savo motina kol jis jos pilve auga, ir pogymdyvine depresija yra abstinecijos rezultatas. tik kas idomu kad veliau galima vel gauti to narkotiko maitinant vaika krutimi.
o as narkotiku nesivaikaau nes jie prie gero nepriveda.

Į draugus dairosi tik tas, kuris yra silpnas pats vienas atlaikyti viską. Šiaip jau žmogus nėra sukurtas dėl draugų. Ir jo užduotis visų pirma yra daugintis ir užvaldyti žemę. Žmogus šiuo atveju susideda iš dviejų narių – vyro ir moters. Tas nepilnavertis žmogus (tik vyras arba tik moteris) kuris pats vienas nesugeba to padaryti, žvalgosi kas jam galėtų padėti ir atitinkamai turi kažką mainais atiduoti. Vietoj to, kad jam atitektų visas prizas, jis tampa tik prizo dalininku. Tai garbės nesuteikia.

Gal norejai pasakyti nugalabytui zeme nes ja jau seniai uzvaldeme, dabar tik grauziame kaip kirminai koki obuoli.
o del vaiku tai jau gerai zinai kad turime klonavima, jei labai nori gali vaikus gaminti pats :D
siap jug zinai kad mana grynai nerupi kam esu sukurtas ir koki gyvenimo tiksla man dave dievas ar gamta, tai sprendziu tik as pats.

Aš tavęs klausiau: Kaip čia išeina, kad nedorėliai žudo pranašus, jei jie yra įsitikinę, kad tai ką jie daro jokia ne nuodėmė ir kad apskritai nėra net paties Dievo?. Tai va tu ir atsakei, kad jie tiki Dievu. Jei netikėtų, juk nežudytų tų pranašų, nes nekreiptų dėmesio.

nu kodel tokios isavados? nedoreliai jau turi savo dieva vienoki ar kitoki, ir ju dievas labai pavydus nenori kad kazkas kalnetu kazka kita nei jis. nedoreliai nedaro nuodemiu ju dievai jas daro tu nedoreliu rankomis.

O jei nebeliktų policijos, tai ką tada? Beliktų tik principas prieš mirtį? O jei šis principas pasikeis? Žmogus, kuris padaro nusikaltimą ir tas, kuris padarytų nusikaltimą, jei žinotų, kad nebus policijos pagautas, yra vienodi nuodėmininkai, nes jų dvasinė būklė vienodai tamsi, skiriasi tik išorinė aplinka, kuri čia ne prie ko.
Tavo paminėtas principas prieš mirtį, jei teisingai supratau, išplaukia iš principo – nedaryk kitam to, ką nenorėtum, kad tau darytų. Tai geras principas, bet dar geriau būtų, jei tu būtum tokios dvasinės būsenos, kad nebereikėtų net tokio principo, kad tau save sukontroliuoti.

jei neliktu policijos tai niekas labai nepasikeistu, jei tu busi pagautas kad ir ne policijos o kotu zmoniu tai prarasi savo statusa visuomeneje nebeturesi pasitikejimo.
o mano principas prie mirrti yra ne is to kad nedaryti kitam bloga o is mano asmeninio principo nedarytk to ko negali istaisyti.
jei nuzudyta zmogu butu galima atgaivinti tai neturecisu jokiu preizasciu pries zudyma.

pats nusikaltimas nera blogis, blogai yra nusikaltimo pasekmes.
bet matau pagal tavo tikejima yra atbulai, pasekmes nesvarbu svarbu pats veiksmas.

Aš jau dabar matau, kaip tų pedofilų sielos dar šiame gyvenime arba po jo rėkte rėks, kad nori nugyventi gyvenimą iš naujo ir pajausti, ką jautė tie išniekinti vaikai arba vaikų tėvai

matai, tu nezinai kas yra pedofilai, pats zodis riaski kad tas asmuo vaikus myli. taigi tikras pedofilas niekada jokiam vaikui blogo nepadarys.
o protingas vaiaks gali labai puikiai pedofilu pasinaudoti savo tikslams ir jie ta daznai daro lygiai kaip moteris gali pasinaudoti ja mylinciu vyru.
tie kur vaikus prievartauja yra ne pedofilai o prievartautojai i cia su pedofilija nera nieko bendro kai mirtinai nusigeres tevas prievartauja savo zmona dukra ir dar savo suni isbarskina jei zmona ir dukra speja pabegti.

taigi skirk apie ka kalbi.

Viskas yra iš Dievo. Dievas galėjo tuos įsakymus iš dangaus numesti kokiu nors pavidalu arba žiurkėms į snukius sukišti, kad žmonėms atneštų. Arba tą patį padaryti per bažnyčios atstovus ir žinoma kodėl gi ne – per ateistus. Juk jei jau žiurkės gali atnešti tai, ko nesuvokia ir net perskaityti negali, tai tuo labiau ir ateistas nebūtinai žino, kas jo rankomis yra daroma.

tai puiku parasysiu savo dievo isakymus (nu dievas mano rankomis parasys :) ). va gaila tik neturiu armnijos kad juos itvirtinti kaip tai padare baznycia.
nu bet gl ti taikiai priimsi
11 dievo isakyma: nevalgyti keptos mesos sakute :D
Digix

Ankstesnis

Grįžti į DIGIX ir KYRAS1 diskusija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias